Competitieprogramma voor v.v. Gemert bekend

GEMERT – Het competitieprogramma voor v.v. Gemert  is bekend. De KNVB heeft vrijdag 31 juli het nieuwe schema voor de derde divisie gepresenteerd.Gemert 1 start op 5 of 6 september met een uitwedstrijd tegen Hercules in Utrecht. Een week later staat de eerste thuiswedstrijd op het programma, op 12 of 13 september tegen het Haagse Quick.

Competitieprogramma Derde Divisie zondag, 2020/’21ronde speeldag tijdstip thuis uit

WD 1

zondag 6 september 2020 14:30

14:00 Quick 14:30 OFC 14:30 UNA 14:30 Unitas

– DEM
– Westlandia
– Hollandia
– EVV Echt
– JOS/W’graafsmeer
– O.S.S. ’20
– Blauw Geel’38/JUMBO – Dongen
– Gemert

Groene Ster 14:00 Hoogland

14:00 ADO’20 14:30 HSC’21 14:00 Hercules

WD 2

zondag 13 september 2020 14:00

14:00 Hollandia 14:30 O.S.S. ’20 14:00 Gemert 14:30 EVV Echt

– Unitas
– HSC’21
– Quick
– Hercules
– UNA
– Groene Ster – OFC
– ADO’20
– Hoogland

W estlandia 14:00 DEM

14:00 Dongen
14:00 JOS/W’graafsmeer 14:30 Blauw Geel’38/JUMBO

WD 3

zondag 20 september 2020 14:30

14:00 Quick 14:30 OFC 14:30 UNA 14:30 Unitas

– O.S.S. ’20 – Hollandia – Hoogland – DEM

– Gemert
– EVV Echt
– Blauw Geel’38/JUMBO – JOS/W’graafsmeer
– Dongen

Groene Ster 14:00 ADO’20 14:30 HSC’21

14:00 Hercules 14:00 W estlandia

WD 4

zondag 27 september 2020 14:00

14:30 Groene Ster 14:00 Hoogland 14:00 Hollandia 14:30 O.S.S. ’20

– Quick
– HSC’21
– ADO’20
– OFC
– Westlandia – UNA
– Hercules
– Unitas
– EVV Echt

Gemert 14:00 DEM

14:00 Dongen
14:00 JOS/W’graafsmeer 14:30 Blauw Geel’38/JUMBO

WD 5

zondag 4 oktober 2020

14:00 Quick 14:30 OFC
14:30 UNA
14:30 Unitas 14:00 ADO’20 14:00 Hercules 14:30 EVV Echt 14:00 W estlandia 14:00 Dongen

– HSC’21
– Groene Ster
– JOS/W’graafsmeer
– Blauw Geel’38/JUMBO – O.S.S. ’20
– Hoogland
– Hollandia
– DEM
– Gemert

page1image483979120

page2image382574128

Competitieprogramma Derde Divisie zondag, 2020/’21ronde speeldag tijdstip thuis uit

WD 6

zondag 11 oktober 2020 14:30

14:30 Groene Ster 14:00 Hoogland 14:30 HSC’21 14:00 Hollandia

– EVV Echt – Quick
– ADO’20
– Hercules – UNA

– Unitas
– OFC
– Westlandia – Dongen

O.S.S. ’20 14:00 Gemert

14:00 DEM
14:00 JOS/W’graafsmeer 14:30 Blauw Geel’38/JUMBO

WD 7

zondag 18 oktober 2020 14:00

14:30 OFC 14:30 UNA 14:30 Unitas 14:00 ADO’20

– HSC’21
– Gemert
– Groene Ster
– Hoogland
– Quick
– DEM
– JOS/W’graafsmeer
– Blauw Geel’38/JUMBO – O.S.S. ’20

Hercules 14:00 Hollandia 14:30 EVV Echt

14:00 W estlandia 14:00 Dongen

WD 8

zondag 25 oktober 2020 14:30

14:00 Quick
14:30 Groene Ster 14:00 Hoogland 14:30 HSC’21

– Unitas
– Dongen
– Westlandia – UNA
– EVV Echt
– ADO’20
– Hercules
– Hollandia
– OFC

O.S.S. ’20 14:00 Gemert

14:00 DEM
14:00 JOS/W’graafsmeer 14:30 Blauw Geel’38/JUMBO

WD 9

zondag 1 november 2020 14:00

14:30 OFC 14:30 UNA 14:30 Unitas 14:00 ADO’20

– JOS/W’graafsmeer
– Blauw Geel’38/JUMBO – Hoogland
– Quick
– HSC’21
– O.S.S. ’20
– Gemert
– Groene Ster
– DEM

Hercules 14:00 Hollandia 14:30 EVV Echt

14:00 W estlandia 14:00 Dongen

WD 10

zondag 8 november 2020 14:30

14:00 Quick
14:30 Groene Ster 14:00 Hoogland 14:30 HSC’21

– OFC
– UNA
– EVV Echt
– Westlandia – Unitas
– Hollandia
– ADO’20
– Dongen
– Hercules

O.S.S. ’20 14:00 Gemert

14:00 DEM
14:00 JOS/W’graafsmeer 14:30 Blauw Geel’38/JUMBO

page2image485497216

page3image484676544

Competitieprogramma Derde Divisie zondag, 2020/’21ronde speeldag tijdstip thuis uit

WD 11

zondag 15 november 2020 14:30

14:30 OFC 14:30 UNA 14:30 Unitas 14:00 Hollandia

– Hercules
– Quick
– ADO’20
– Groene Ster – HSC’21

– O.S.S. ’20
– Blauw Geel’38/JUMBO – Hoogland
– Gemert

EVV Echt 14:00 W estlandia

14:00 DEM
14:00 Dongen
14:00 JOS/W’graafsmeer

WD 12

zondag 22 november 2020 14:00

14:00 Quick 14:00 Hoogland 14:00 ADO’20 14:30 HSC’21

– Dongen
– OFC
– Westlandia
– Groene Ster
– Unitas
– JOS/W’graafsmeer – DEM
– UNA
– Hollandia

Hercules 14:30 O.S.S. ’20

14:00 Gemert
14:30 EVV Echt
14:30 Blauw Geel’38/JUMBO

WD 13

zondag 29 november 2020 14:00

14:30 OFC
14:30 UNA
14:30 Groene Ster 14:00 Hollandia

– ADO’20
– Unitas
– O.S.S. ’20
– Quick
– Blauw Geel’38/JUMBO – Hercules
– HSC’21
– EVV Echt
– Hoogland

Gemert 14:00 W estlandia

14:00 DEM
14:00 Dongen
14:00 JOS/W’graafsmeer

WD 14

zondag 6 december 2020 14:30

14:00 Quick 14:30 Unitas 14:00 Hoogland 14:00 ADO’20

– Westlandia – Dongen
– DEM
– UNA

– Hollandia
– Groene Ster
– Gemert
– OFC
– JOS/W’graafsmeer

HSC’21 14:00 Hercules

14:30 O.S.S. ’20
14:30 EVV Echt
14:30 Blauw Geel’38/JUMBO

WD 15

zondag 13 december 2020 14:00

14:30 OFC
14:30 UNA
14:30 Groene Ster 14:00 Hollandia

– Unitas
– Hercules
– Blauw Geel’38/JUMBO – Hoogland
– HSC’21
– EVV Echt
– O.S.S. ’20
– ADO’20
– Quick

Gemert 14:00 W estlandia

14:00 DEM
14:00 Dongen
14:00 JOS/W’graafsmeer

page3image484838592

page4image405878608

Competitieprogramma Derde Divisie zondag, 2020/’21ronde speeldag tijdstip thuis uit

WD 16

zondag 10 januari 2021 14:30

14:30 UNA 14:30 Unitas 14:00 Hoogland 14:00 ADO’20

– OFC
– Westlandia
– Gemert
– Groene Ster
– JOS/W’graafsmeer – O.S.S. ’20
– Dongen
– DEM
– Quick

HSC’21 14:00 Hercules

14:00 Hollandia
14:30 EVV Echt
14:30 Blauw Geel’38/JUMBO

WD 17

zondag 17 januari 2021 14:00

14:00 Quick
14:30 OFC
14:30 Unitas 14:30 Groene Ster

– EVV Echt
– Gemert
– HSC’21
– Hoogland
– Hercules
– Blauw Geel’38/JUMBO – Hollandia

– UNA – DEM

ADO’20 14:30 O.S.S. ’20

14:00 W estlandia
14:00 Dongen
14:00 JOS/W’graafsmeer

WD 18

zondag 24 januari 2021 14:30

14:30 OFC 14:00 Hoogland 14:30 HSC’21 14:00 Hollandia

– Quick
– ADO’20
– Hercules
– Blauw Geel’38/JUMBO – Dongen
– Groene Ster
– Unitas
– Westlandia
– UNA

O.S.S. ’20 14:00 Gemert

14:30 EVV Echt
14:00 DEM
14:00 JOS/W’graafsmeer

WD 19

zondag 31 januari 2021 14:00

14:00 Quick 14:30 UNA 14:30 Unitas 14:00 ADO’20

– Groene Ster – DEM
– O.S.S. ’20
– Hollandia

– OFC
– Hoogland
– Gemert
– JOS/W’graafsmeer – HSC’21

Hercules 14:30 EVV Echt

14:00 W estlandia
14:00 Dongen
14:30 Blauw Geel’38/JUMBO

WD 20

zondag 7 februari 2021

14:30 OFC
14:30 Groene Ster
14:00 Hoogland
14:00 Hollandia
14:30 O.S.S. ’20
14:00 Gemert
14:00 DEM
14:00 Dongen
14:00 JOS/W’graafsmeer

– Blauw Geel’38/JUMBO – Westlandia
– Unitas
– EVV Echt

– ADO’20 – UNA
– Quick
– HSC’21 – Hercules

page4image406040832

page5image485674272

Competitieprogramma Derde Divisie zondag, 2020/’21ronde speeldag tijdstip thuis uit

WD 21

zondag 21 februari 2021 14:00

14:00 Quick 14:30 UNA 14:30 Unitas 14:00 Hoogland

– Gemert
– Groene Ster
– Hollandia
– Dongen
– JOS/W’graafsmeer – OFC
– DEM
– O.S.S. ’20
– W estlandia

ADO’20 14:30 HSC’21

14:00 Hercules
14:30 EVV Echt
14:30 Blauw Geel’38/JUMBO

WD 22

zondag 28 februari 2021 14:00

14:00 Quick
14:30 OFC
14:30 Groene Ster 14:30 O.S.S. ’20

– UNA
– Hoogland
– HSC’21
– Hollandia
– Hercules
– ADO’20
– Unitas
– Blauw Geel’38/JUMBO – EVV Echt

Gemert 14:00 W estlandia

14:00 DEM
14:00 Dongen
14:00 JOS/W’graafsmeer

WD 23

zondag 7 maart 2021

14:30 Unitas
14:00 Hoogland
14:00 ADO’20
14:30 HSC’21
14:00 Hercules
14:00 Hollandia
14:30 O.S.S. ’20
14:30 EVV Echt
14:30 Blauw Geel’38/JUMBO

– JOS/W’graafsmeer – UNA
– Gemert
– Quick

– Dongen
– OFC
– Westlandia – Groene Ster – DEM

WD 24

zondag 14 maart 2021

14:00 Quick
14:30 OFC
14:30 UNA
14:30 Groene Ster 14:00 Gemert 14:00 W estlandia 14:00 DEM

14:00 Dongen
14:00 JOS/W’graafsmeer

– Hercules
– O.S.S. ’20
– ADO’20
– Hollandia
– Hoogland
– HSC’21
– EVV Echt
– Unitas
– Blauw Geel’38/JUMBO

WD 25

zondag 21 maart 2021

14:30 Unitas
14:00 Hoogland
14:00 ADO’20
14:30 HSC’21
14:00 Hercules
14:00 Hollandia
14:30 O.S.S. ’20
14:30 EVV Echt
14:30 Blauw Geel’38/JUMBO

– Quick
– JOS/W’graafsmeer – OFC
– Gemert
– UNA
– Westlandia
– DEM
– Dongen
– Groene Ster

page5image485814272

page6image487188672

Competitieprogramma Derde Divisie zondag, 2020/’21ronde speeldag tijdstip thuis uit

WD 26

zondag 28 maart 2021

14:00 Quick
14:30 UNA
14:30 Groene Ster
14:00 Gemert
14:00 W estlandia
14:00 DEM
14:00 Dongen
14:00 JOS/W’graafsmeer 14:30 Blauw Geel’38/JUMBO

– ADO’20
– HSC’21
– Hercules – EVV Echt – OFC

– Hoogland – Hollandia – O.S.S. ’20 – Unitas

WD 27

zaterdag 3 april 2021

14:30 OFC 14:30 Unitas 14:00 Hoogland 14:00 ADO’20 14:30 HSC’21 14:00 Hercules 14:00 Hollandia 14:30 O.S.S. ’20 14:30 EVV Echt

– UNA
– Gemert
– Blauw Geel’38/JUMBO – Dongen
– DEM
– Westlandia
– JOS/W’graafsmeer
– Groene Ster
– Quick

WD 28

zondag 11 april 2021

14:00 Quick
14:30 UNA
14:30 Groene Ster
14:30 HSC’21
14:00 Hercules
14:00 Gemert
14:00 W estlandia
14:00 DEM
14:30 Blauw Geel’38/JUMBO

– Hoogland
– O.S.S. ’20
– OFC
– EVV Echt
– Hollandia
– JOS/W’graafsmeer – Unitas

– Dongen – ADO’20

WD 29

zondag 18 april 2021

14:30 OFC
14:30 Unitas
14:00 Hoogland
14:00 ADO’20
14:00 Hollandia
14:30 O.S.S. ’20
14:30 EVV Echt
14:00 Dongen
14:00 JOS/W’graafsmeer

– DEM
– UNA
– Hercules
– HSC’21
– Gemert
– Quick
– Blauw Geel’38/JUMBO – Westlandia
– Groene Ster

WD 30

zondag 25 april 2021

14:00 Quick
14:30 UNA
14:30 Groene Ster
14:30 HSC’21
14:00 Hercules
14:00 Gemert
14:00 W estlandia
14:00 DEM
14:30 Blauw Geel’38/JUMBO

– Hollandia – Dongen
– ADO’20
– Unitas

– EVV Echt
– OFC
– Hoogland
– JOS/W’graafsmeer – O.S.S. ’20

page6image488323312

page7image486240864

Competitieprogramma Derde Divisie zondag, 2020/’21ronde speeldag tijdstip thuis uit

WD 31

zondag 2 mei 2021

14:30 Unitas
14:00 Hoogland
14:00 ADO’20
14:00 Hollandia
14:30 O.S.S. ’20
14:30 EVV Echt
14:00 Dongen
14:00 JOS/W’graafsmeer 14:30 Blauw Geel’38/JUMBO

– OFC
– Groene Ster – DEM
– UNA
– Hercules
– Westlandia – Quick
– HSC’21
– Gemert

WD 32

zondag 9 mei 2021

14:00 Quick
14:30 OFC
14:30 UNA
14:30 Groene Ster 14:30 HSC’21 14:00 Hercules 14:00 Gemert 14:00 W estlandia 14:00 DEM

– Blauw Geel’38/JUMBO – Dongen
– EVV Echt
– Unitas

– Hoogland
– ADO’20
– O.S.S. ’20
– JOS/W’graafsmeer – Hollandia

WD 33

zondag 16 mei 2021

14:30 Unitas
14:30 Hollandia
14:30 O.S.S. ’20
14:30 EVV Echt
14:30 W estlandia
14:30 DEM
14:30 Dongen
14:30 JOS/W’graafsmeer 14:30 Blauw Geel’38/JUMBO

– Hercules – HSC’21
– Hoogland – ADO’20

– Quick
– Gemert
– Groene Ster – OFC
– UNA

WD 34

maandag 24 mei 2021

14:00 Quick
14:00 OFC
14:00 UNA
14:00 Groene Ster 14:00 Hoogland 14:00 ADO’20 14:00 HSC’21 14:00 Hercules 14:00 Gemert

– JOS/W’graafsmeer – EVV Echt
– Westlandia
– DEM

– Hollandia
– Unitas
– O.S.S. ’20
– Blauw Geel’38/JUMBO – Dongen