23 september 2022

EHBO cursus in De Rips

DE RIPS – EHBO vereniging De Rips start op dinsdag 4 oktober een EHBO basiscursus. “Voor inwoners van De Rips bieden we deze gratis aan en na afloop word je lid van onze vereniging en blijf je door de oefenavonden bij te wonen steeds bijgeschoold. Ook mensen buiten De Rips nodigen wij uit om de EHBO opleiding te volgen. En natuurlijk is er voor hen ook de mogelijkheid om lid te worden van onze vereniging (of een andere plaatselijke vereniging). De cursus bestaat uit ongeveer acht bijeenkomsten inclusief het examen. Tijdens deze bijeenkomsten leer je o.a. reanimeren / gebruik van AED, eerste hulp aan kinderen, verbandleer, wat te doen bij verslikking, etc. Na het succesvol afronden van de cursus EHBO ben je in het bezit van het landelijk erkende diploma EHBO van Het Oranje Kruis.” De cursus start op dinsdag 4 oktober in gemeenschapshuis D’n Eik in De Rips. “Heb je interesse en wil je je aanmelden stuur dan een mailtje naar:
info@EHBOderips.nl Heb je nog vragen dan kun je ook dit mailadres gebruiken. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met je op.”

Foto's:


0

Geef een reactie op dit bericht...

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.