
Loop je Nijmeegse Vierdaagse? Gemerts Nieuwsblad zet wandelhelden uit Gemert-Bakel en Boekel op de foto
NieuwsGEMERT/NIJMEGEN – De Nijmeegse Vierdaagse komt eraan. Ook dit jaar is het Gemerts Nieuwsblad er bij om wandelhelden uit Gemert-Bakel en Boekel op de foto te zetten.
Niet Marcel Bosmans, maar Mark Barten staat deze keer op vrijdagochtend 18 juli tussen 05.30 en 09.30 uur met de camera voor de wandelaars paraat op de vertrouwde stek in de haakse bocht van De Staddijk, onder de grote boom bij boerderij De Weezenhof. De deelnemers wandelen daar Nijmegen uit richting het viaduct over de A73.
Kom je uit de gemeente Gemert-Bakel of Boekel en vind je het leuk om door de krant gefotografeerd te worden? Stop dan even bij het Gemerts Nieuwsblad en scoor dan ook gratis (zo lang de voorraad strekt) een lekkere versnapering voor onderweg.