
Miners of Muzo en Shaun Banks in De Bunker
GEMERT - Shaun Banks (SLO) staat donderdag 19 februari op het podium van De Bunker. Deze Sloveense one-man band combineert de rauwe energie van punkrock met de ziel en groove van de blues. Met gitaar, footdrums, mondharmonica en een krachtige stem weet Shaun Banks het publiek moeiteloos mee te slepen.
Sinds 2018 speelt hij op diverse Sloveense podia en festivals. In 2025 maakt hij zijn internationale doorbraak met twee uitgebreide tours door twaalf landen, waaronder Nederland, Duitsland, België en het Verenigd Koninkrijk. Zijn muziek wordt vaak vergeleken met invloeden van The White Stripes, The Black Keys en Robert Johnson. De deuren zijn donderdag om 20.00 uur open. Showtime om 21.30 uur (einde: 01.00 uur). De entree bedraagt 5 euro (online voorverkoop).
Op zaterdag 21 februari keren de Brabantse garagerock-pioniers Miners of Muzo terug naar het podium van De Bunker. De band, met wortels in de brede regio, staat bekend om hun compromisloze elektrische gitaarmuziek en pure rock ’n roll-mentaliteit. Hun muziek is geworteld in de garagerock van de jaren ’60, met invloeden uit de volledige rockgeschiedenis tot aan de jaren ’90 en 2000. Denk aan een mix van melodie, scherpte en energie — altijd authentiek en zonder nostalgisch sausje. Extra bijzonder: bandlid Hans, bekend van B&B Vol Liefde (RTL, 2022), is speciaal overgekomen uit Frankrijk vanwege aankomende plaatopnames. Eind 2026 verschijnt het tiende album van Miners of Muzo; pas in 2027 volgt een tour, wat dit optreden tot een exclusieve kans maakt. De deuren zijn open om 20.00 uur. Showtime om 21.30 uur (einde: 02.00 uur). Entree 5 euro (online voorverkoop) of 8 euro aan de deur.
Kijk voor meer informatie op www.bunkergemert.nl.