Afbeelding

Indrukwekkende resultaten GAC Gemert

Sport

GEMERT/MILHEEZE - De Limbra Cross Competitie 2025/2026 is afgelopen weekend tot een succesvol einde gekomen tijdens de Nederheide Commanderije Cross in Milheeze. Op het fraaie, maar uitdagende parcours rond strandbad Nederheide kwamen atleten uit alle leeftijdscategorieën in actie. Voor GAC Gemert werd het een bijzonder geslaagde afsluiting van het seizoen, met sterke prestaties bij zowel de jeugd als op de korte en lange cross.

Bij de U14-junioren stond een grote Gemertse delegatie aan de start. Jelle liep een uitstekende wedstrijd en veroverde de derde plaats. In het eindklassement eindigde hij als vierde, een knappe prestatie voor een eerstejaars U14-atleet. Ook Puk van Berlo liet zich dit seizoen nadrukkelijk zien. Zij liep negen van de tien wedstrijden en eindigde zowel in Milheeze als in de totale competitie op de vierde plaats. Finn Robbescheuten bewees opnieuw zijn doorzettingsvermogen door in een veld van 77 deelnemers naar een verdienstelijke twintigste plek te lopen. Verder lieten Tijs Dekkers en Stijn Jonkers met respectievelijk een vijftiende en zestiende plaats zien dat zij goed in vorm zijn, terwijl Yur van de Berk van den Hurk als 33e finishte en al uitkijkt naar het zomerseizoen. Bij de meisjes U14 liepen Fien Opsteen en Isa Raaijmakers een sterke race en eindigden zij als achttiende en negentiende.

Ook op de korte cross was GAC Gemert nadrukkelijk aanwezig. Eva Kok pakte overtuigend de overwinning bij de vrouwen, terwijl Alies van Oosterwijk met een derde plaats eveneens het podium betrad. In de categorie V35+ was het zelfs een volledig Gemerts podiumdeel: Inge van Veggel won, gevolgd door Rowena van de Vossenberg op de tweede plaats. Bij de V45+ eindigde Henny Dekkers op de vierde plek. Chris van Schijndel zorgde bij de mannen voor winst in de categorie M45+.

Op de lange cross kleurde het blauw van GAC Gemert eveneens de uitslagen. Francien Lenssen won overtuigend bij de V45+ en liet zien uitstekend in vorm te zijn. Bij de mannen eindigde Michael Megos op een knappe derde plaats. Daarnaast pakte Edwin Kok het brons in de categorie M50+ en voegde Christ Korsten daar een podiumplek aan toe bij de M55+.

Met deze reeks prestaties sluit GAC Gemert een prachtig en succesvol crossseizoen 2025/2026 af. De vereniging kijkt met trots terug op de inzet en ontwikkeling van haar atleten en richt de blik nu op het naderende zomerseizoen bij de baan- en andere (competitie)wedstrijden.