
Eerst eieren zoeken, dan koopjes vinden: GAC Rommelmarkt in Gemert maakt Paasweekend compleet
NieuwsGEMERT - Op het mooie en ruime terrein van de Gemertse Atletiek Club wordt ook dit jaar weer een grote rommelmarkt georganiseerd. Voor deze ruim opgezette markt zijn al veel inschrijvingen voor een kraam binnen. GAC verwacht dat er ook dit jaar weer grote belangstelling zal zijn van bezoekers.
De vereniging nodigt iedereen uit om eens een kijkje te nemen op deze gezellige markt en eens rond te snuffelen tussen het gevarieerde aanbod van kleding en schoenen voor kinderen en volwassenen, lp’s, cd’s en dvd’s, speelgoed, boeken, huishoudelijke apparatuur en interieurartikelen, sieraden, gereedschappen, fietsen en andere producten. Misschien is hier het koopje of de schat te vinden waar al zo lang naar gezocht wordt. Op het terras of in de kantine kunnen bezoekers genieten van een hapje of een drankje. De prijs hoeft alvast geen belemmering te zijn. De entree voor volwassenen bedraagt € 2,50.
Met de entree, de inkomsten uit de kraamverhuur en de consumptieverkoop worden de kosten gedekt. Wat overblijft gaat naar de club. Het toiletbezoek is ten bate van Gimmert goes Alpe D’Huzes.
GAC Rommelmarkt, tweede paasdag 2026. Atletiekterrein GAC Gemert Sportpark Molenbroek Gemert. Openingstijden bezoekers: 10.00-16.00 uur. Entree: 2,50 euro per persoon. (Advertorial).