Afbeelding

Jeugdtennis in actie bij GLTV

GEMERT - Bij GLTV bruist het van de energie. De jeugdleden zijn volop actief in de voorjaarscompetitie. Daarnaast is er voor de tennis- en padeljeugd een mooi programma vol leuke activiteiten.

De voorjaarscompetitie tennis is inmiddels halverwege. Op de zondagen vertegenwoordigen maar liefst acht jeugdteams, in de leeftijd van 7 tot en met 17 jaar, GLTV sterk in de regio en landelijk. In deze competitie proberen de teams in zeven speeldagen kampioen te worden binnen hun afdeling. Er wordt gespeeld op niveau, leeftijd en regio. Elk team speelt één keer tegen iedere tegenstander, wat zorgt voor afwisselende en leerzame wedstrijden. Naast het sportieve element staan vooral plezier, ontwikkeling en teamgeest centraal.

Een bijzonder knappe prestatie komt van het vriendenteam Gemert 1 (jongens 13 t/m 17 jaar, 1e klasse). Dit team, met spelers van slechts 11 en 14 jaar oud (op zich al uitzonderlijk in deze leeftijdsklasse) doet nog steeds volop mee in de strijd om het kampioenschap. Dat zij zich meten met oudere tegenstanders en zo goed presteren, is indrukwekkend. Dit is slecht een voorbeeld van één team. GLTV is trots op de inzet en ontwikkeling van alle jeugdleden. De competitie loopt nog tot eind mei. Publiek is van harte welkom om te komen kijken en de jeugdteams aan te moedigen!

Naast de competitie is er binnen GLTV ook veel aandacht voor verbinding en plezier voor de jeugd in tennis en padel. Zo is er deze week de vriendjes- en vriendinnetjesles, waarbij jeugdleden iemand mee mogen nemen om kennis te maken met tennis of padel. Op 10 juni volgt de Kidsdag Libéma Open, waar ze met de jeugd het prestigeuze grastennistoernooi in Rosmalen bezoeken. Eind juni staan de GLTV-zomerdag (27 juni) en het ouder-kindtoernooi (28 juni) op het programma, waarbij er volop wordt gespeeld én gefeest.

Het voorjaarsseizoen wordt afgesloten met Tentennis op 3 en 4 juli: een feestelijke overnachting op de club vol tennis, spel en plezier: speciaal én alleen voor de jeugd.