Afbeelding

7-Dorpen fietstocht Gemert-Bakel

GEMERT-BAKEL - De 11e editie van de 7-dorpen fietstocht wordt dit jaar gehouden op zondag 30 augustus. De organisatie is in handen van diverse sportclubs uit elk dorp van de gemeente Gemert-Bakel. Deelnemers komen ook van ver buiten de gemeente, doordat het mooi en gezellig is om mee te doen. Dit jaar heeft de organisatie wederom nieuwe verrassende wegen gevonden die het elk jaar bijzonder maken als je door de gemeente Gemert-Bakel onderweg bent voor een tocht van ca. 48 km. Wat het ook aangenaam bijzonder maakt is dat je bekende en onbekende mensen ontmoet wat deze dag onvergetelijk maakt.

De starttijden zijn van 10.00 tot 12.00 uur bij onderstaande adressen. Je betaalt slechts 2,50 euro (kinderen tot 12 jaar gratis) en krijgt hiervoor een flesje water bij de start. Samen met Schoon Gemert-Bakel wordt er weer voor gezorgd dat het afval op de juiste plaats terecht komt. Als je de stempelkaart van alle dorpen vol hebt en je bent weer bij jouw startplaats terug, ontvang je een stuk vlaai na afloop. Hiervoor moet je wel voor 16.30 weer binnenkomen op jouw startplaats.

Startplaatsen: Gemert = Boerenbondsmuseum, pandelaar 106; Handel = Natuurcentrum De Specht, Strijbosscheweg 51; Elsendorp = Restaurant Keizersberg, Zeelandsedijk 45; De Rips = Autobedrijf Knijnenburg, Blaarpeelweg 12; Milheeze = Handboogvereniging St. Willibrordus, Meijlakker 15; Bakel = Voetbalvereniging Bavos, Geneneind 2C; De Mortel = Tennisvereniging De Mortel, De Smagt 25B.