‘t Rips Gebeuren haalt €800 op

DE RIPS - Ook dit jaar heeft u met uw aankoop van ’t Rips Gebeuren 2025 ervoor gezorgd dat ze een mooi bedrag kunnen overmaken naar twee Ripse missionarissen. Dit jaar mogen ze €400 overmaken naar broeder Jan van der Hulst, werkzaam in de Filipijnen, en daarnaast maken ze postuum eveneens €400 over naar het project van pater Herman Logtens, die op 8 september afgelopen jaar is overleden. Hij was werkzaam in Indonesië.

De opbrengst is iets lager dan de voorgaande jaren. Dat is helaas het gevolg van de gestegen kosten aan drukwerk en het feit dat ze minder exemplaren hebben kunnen verkopen. Maar ze zijn blij met alles wat het opgeleverd heeft. Broeder Jan van der Hulst heeft reeds dankbaar gereageerd en ook de orde (Priesters van het Heilig Hart) van pater Herman Logtens liet weten heel blij te zijn met deze bijdrage en maakt het direct over naar de paters van hun orde in Indonesië. 

Voor dit resultaat danken ze alle kopers van de knipselkrant, maar zeker ook de vrijwilligers die overal langs de deuren gegaan zijn. Zonder hen was het niet mogelijk geweest. Er zijn nog enkele exemplaren verkrijgbaar. Hiervoor kunt u contact opnemen met Raymond Haacke via raymond.haacke@gmail.com. Er zijn ook nog edities van voorgaande jaren 2020 t/m 2024 verkrijgbaar. Kosten zijn €9,00. Ze hopen voor de editie 2026 ook weer op u allen te mogen rekenen.