
Verhalen tekenen in bibliotheek Gemert
Activiteiten & EvenementenGEMERT - Op zondag 21 september organiseert de Bibliotheek in Gemert een workshop kinderboekillustratie. De workshop maakt deel uit van het Verhalenfestival, dat wordt georganiseerd ter ere van het 25-jarig jubileum van het Literair Café.
Tekenaar Erwin van der Heijden laat de deelnemers stap voor stap zien hoe een illustratie ontstaat. Ze leren verschillende materialen en technieken gebruiken en gaan meteen zelf aan de slag. “Ervaring is niet nodig, alleen zin om te tekenen”, zegt de bibliotheek.
Elke deelnemer werkt aan een eigen scène uit een kort verhaal. Aan het eind van de middag worden alle tekeningen gebundeld en gaat alles mee met vormgever Janneke van der Heijden. Zij werkt alles uit tot één boek. Dat boek komt in de collectie van de bibliotheek. Er zijn twee workshoprondes: van 13.30 tot 15.00 uur en van 16.00 tot 17.30 uur. Iedereen in de leeftijd van 10 tot 100 jaar mag meedoen.










