
Geslaagde Roefeldag in Gemert-Bakel
NieuwsGEMERT-BAKEL - De jaarlijkse Roefeldag vond donderdag 4 juni plaats in Gemert-Bakel. De organisatie kijkt terug op een mooie dag waarop ruim 340 leerlingen uit groep 8 de kans kregen om een kijkje te nemen achter de schermen bij meer dan 100 bedrijven en organisaties in de gemeente.
Tijdens deze dag maakten de kinderen op een actieve manier kennis met uiteenlopende beroepen. Door zelf mee te doen en vragen te stellen, konden zij ervaren hoe het er in verschillende werkomgevingen aan toegaat. Van techniek tot zorg, van dienstverlening tot ondernemerschap: de diversiteit aan beroepen maakte indruk op de jonge deelnemers.
De organisatie heeft veel enthousiaste reacties ontvangen van zowel de kinderen als de deelnemende bedrijven. De ontmoetingen tussen leerlingen en ondernemers hebben opnieuw laten zien hoe waardevol het is om jongeren kennis te laten maken met de arbeidswereld in hun eigen omgeving.
Veel dank aan alle bedrijven, begeleiders, vrijwilligers, scholen en andere betrokkenen die hebben bijgedragen aan het succes van deze Roefeldag.










