Archieffoto
Archieffoto

Viering Maria Tenhemelopneming in Handel

Nieuws

HANDEL - Jaarlijks op 15 augustus viert de Katholieke Kerk het hoogfeest van Maria Tenhemelopneming. De voormalige parochie had de naam van Onze Lieve Vrouw Tenhemelopneming en ieder jaar houden ze in het mooie processiepark bij het buitenaltaar een eucharistieviering op deze naamdag.

Deze viering wordt gehouden op zaterdag 15 augustus om 19.00 uur met medewerking van een afvaardiging van het St. Jorisgilde en van het gilde Sint Anthonius en Sebastianus en een afvaardiging van de Onze Lieve Vrouwe Broederschap. Ook de Mariazangers verlenen hun medewerking o.l.v. organiste Thea Grouls.

Dit jaar is er voor een iets andere opzet gekozen. Na de viering is er geen processie in het processiepark, maar brengen ze samen in processievorm de Mariatroon en de Monstrans terug naar de kerk, waar ze gezamenlijk de viering afsluiten.

Bij mooi weer is de viering buiten in het processiepark. Bij slecht weer vindt de viering binnen in de kerk plaats.

Lees ook