
Tremeg dames B wint op wilskracht
SportGEMERT - Dit weekend, op 28 januari, speelde de dames B van Tremeg tegen Taxandria. De eerste helft begon moeizaam, maar het ging gelijk op.
De verdediging van Tremeg stond erg goed, alleen de aanvallen gingen wat moeizamer. Dit leidde tot een ruststand van 6-6. Na een goede toespraak van de coach gingen de dames met goede moed de tweede helft in. De tweede helft begon daarom al meteen een stuk beter. Helaas voor Tremeg kregen de dames van Taxandria een penalty. Maar de keepster van Tremeg hield, met een knappe redding, de bal uit het doel.
Na deze penalty begonnen de Gemertse handbaldames steeds beter te spelen. De verdediging stond goed en de aanvallen werden beter. De laatste vijf minuten gingen de Tremeg-dames er voor vechten. Op het einde maakten ze het verschil en wonnen daardoor verdiend met 12-9. De Gemertse handbalsters noemden het zelf een spannende en leerzame wedstrijd: “Met heel veel goede en soms wat mindere acties. En de coach heeft ons supergoed geholpen naar deze overwinning.”










