
GAC atleten presteren verdienstelijk bij Gemertse Meerkamp
SportGEMERT - De atleten van GAC hebben tijdens de Gemertse Meerkamp een sterk en evenwichtig optreden neergezet. Met een overwinning, een tweede plaats en meerdere persoonlijke records liet de ploeg zien zowel in de breedte als in de top goed mee te kunnen.
De meest in het oog springende prestatie kwam van Ella Sponselee, die de zevenkamp bij de vrouwen U20 op haar naam schreef en daarbij haar persoonlijk record verbeterde. Ook Bas van de Burgt liet zich bij de senioren nadrukkelijk zien met een tweede plaats, gedragen door constante prestaties zoals 11,93 op de 100 meter en 1,91 meter bij het hoogspringen.
Verder waren er belangrijke lichtpunten in de jeugdcategorieën. Jelle Leenders eindigde als vierde bij de jongens U13, verbeterde zijn persoonlijk record en was bovendien de snelste op de 1000 meter. Ook Logan van der Sluijs sloot haar meerkamp bij de meisjes U16 af met een persoonlijk record en Puk van Berlo werd vierde bij de meisjes U13, met 1 puntje verschil met de nummer 3. Haar hoogspringprestatie was vooral opvallend, een verbetering van 1.15 naar 1.35m.
Daarachter leverden verschillende atleten van GAC degelijke prestaties en klasseringen in de middenmoot, waarmee de club in vrijwel alle categorieën vertegenwoordigd was.
Alles bij elkaar kan GAC terugkijken op een geslaagd weekend, waarin niet alleen resultaten werden behaald, maar ook de ontwikkeling van meerdere atleten zichtbaar werd.










