
Slagerij Snijders Gemert sluit na 127 jaar de fysieke winkel
ZakelijkGEMERT Aan alles komt ooit een eind, ook aan een begrip zoals slagerij Snijders dat in Gemert maar liefst vijf generaties is geweest. Op zaterdag 22 februari aanstaande sluiten Robert en Astrid de deuren van hun winkel wegens personeelstekort. Maar dat betekent niet het einde van de slagerij.
Robert en Astrid vertellen achter de nu nog rijk gevulde toonbank van hun zaak in de Molenakkerstraat: We blijven via een kleine webshop onze klanten bedienen en bijvoorbeeld hun barbecuepartijen verzorgen. Met onze webshop willen we de klanten blijven voorzien van onze specialiteiten, zoals het gehakt, de verse worst, de gepaneerde schnitzels en nog andere producten.
Deze producten dienen van tevoren te worden besteld en kunnen dan op het afgesproken tijdstip opgehaald worden. Op de website (slagerijsnijders.nl) wordt na 22 februari bekend gemaakt wanneer de eerste afhaalmiddag zal zijn. De vertrouwde barbecuepartijen kunt u ook via de webshop bestellen. Via de mail gaat ook: info@slagerijsnijders.nl
Robert en Astrid zijn de klanten dankbaar voor het jarenlange vertrouwen dat ze in de familie Snijders hebben gehad. Astrid daarover:Eind vorige eeuw zijn Robert en ik medevennoten geworden, samen met mijn vader en moeder. Vanaf 2009 zijn mijn ouders uit de vennootschap gestapt en hebben Robert en ik de slagerij samen voortgezet. Ik ben sinds de start van de slagerij de vijfde generatie. Alle voorgangers binnen de familie hebben net als wij altijd met veel plezier in onze winkel en slagerij gewerkt. Ikzelf ben na de middelbare school naar de slagersvakschool gegaan en daar heb ik Robert leren kennen. Zo kwam Robert naar Gemert om hier te wonen en werken. In 2014 hebben wij samen de winkel naar ons eigen inzicht verbouwd. En nee, een zesde generatie komt er niet omdat onze beide kinderen andere interesses hebben.










